Karel İstanbul Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

158522279

Bilişim teknolojilerinin her alanında uçtan uca anahtar teslimi projeler geliştiren ve gerçekleştiren Datel Telekom, 1999 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği projelerde koşulsuz müşteri mennuniyeti anlayışını her zaman ön planda tutmayı başarmış ve bu anlayış ile portföyündeki müşteri sayısı katlanarak büyümüştür.

PBX Telefon Santralleri, Çağrı Merkezleri ve çözümleri başta olmak üzere telekomünikasyon alanlarında entegre çözümler ve teknik servis sağlayan bir bilişim firmasıdır.

Karel Yetkili Satıcı ve Teknik servisi olan Datel telekom; PBX telefon santralleri, telefon ve faks, entegrasyon ürünleri başta olmak üzere teknoloji çözümlerinin satış ve desteğini sağlamaktadır.

Datel Telekom, Ocak 1999’de Marmara bölgesinde telefon santrali satış ve servisi yapmak üzere, bir servis şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluşundan kısa bir süre sonra Karel bayilerinden biri olmuştur. 1999 yılından beri hizmet verdiğimiz Datel Telekom müşterilerimizin çözüm, teknik servis ve bakım faaliyetleri halen devam etmektedir.
1999 yılında İstanbul’da iş hayatına başlayan Datel Telekom, 2000 yılında Karel yetkili satıcı bayilerinden biri olmuştur.

Satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetleriyle birlikte müşterilerine iş süreçlerini kolaylaştıracak ve başarılarına katkı sağlayacak bilişim çözümleri sunan ve gerçekleştiren Datel Telekom, müşterilerini en iyi şekilde anlama azmini göstererek ihtiyaçları olan çözümlere kavuşmalarını sağlamaktadır. Faaliyet alanlarındaki teknolojik gelişmeleri takip etmenin yanı sıra bilgi, beceri ve tecrübelerini artırmak ve aktarmak için sürekli kendini yenilemektedir.

Bilgi ve deneyime dayalı bir altyapı oluşturmak, PBX telefon santralleri ve çağrı merkezi çözümleri alanında müşterilerinin başarıları için yönlendiren ve kurumsal kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerin entegrasyonunu ve teknik desteğini vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir.

Datel Telekom bünyesinde yetkili olarak satışını ve teknik servisini üstlendiğimiz Karel güvenlik sistemlerini müşterimize en iyi şekilde tanıtmayı ve memnuniyeti en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz.
Datel Telekom olarak Karel araç takip sistemleri, PBX telefon santralleri ve güvenlik sistemlerini müşterilerimize en iyi şekilde tanıtarak, müşterilerimiz için güvenli bir işbirliği sağlamak en büyük hedeflerimizdendir.

Firmamız, kurumsal IP Telefon Santrali ve Çağrı Merkezi alanında lider olan Karel’in yetkili satıcı ve teknik servisidir. Datel Telekom, Karel ürün ve çözümleri içerisindeki ürünlerin satış, servis, bakım ve kurulum faaliyetlerini yürütmektedir.

Bilişim teknolojileri her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Datel Telekom, bilişimin büyüleyici dünyasını keşfetmeyi ve takip etmeyi; yaygın satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetleri ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına göre projeler tasarlayıp sunmayı ve gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.
Datel Telekom, Karel Yetkili Satıcı ve Servisi olarak; Tüm Karel ürün ve çözümlerinin satış, kurulum, servis ve bakım faaliyetlerini yürütmektedir.

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.